Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchester probléma?

Warden93 kérdése:

Winchester probléma?

Figyelt kérdés

Már egy ideje baj van a hdd-mmel, beindítom a gépet, majd változó idő után (percek-órák) de végül leáll egy bizonyos fémes hang kíséretében. Szerintetek mi a hibája? Én az olvasófejre gyanakszom. Sajnos szétszedni még nem tudtam, mivel egyik csavar szépen beletört, de meg fogom nézni. Amennyiben ezzel lenne probéma, tudnátok javasolni valami speckó törlő rongyot, vagy sprayt amivel le tudom tisztítani?


Kíváncsi lennék arra is, hogy amikor ily módon leáll, akkor miért csak áramtalanítással tudom újra életre kelteni a gépet? Csak nem lesz más baja is?!


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Márka? típus?
2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Samsung 80 GB

7200 RPM

Max belső adatsebesség 880Mbit/mp

Pufferelt adatsebesség 133Mb/mp

2012. júl. 2. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktad mozgatni a gépet működés közben?
2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt ki is felejtettem, hogy talpra nem is lehet állítani a gépet, csak fektetve müxik már. Talpra állítom egyből leáll bekapcsolás után.
2012. júl. 2. 16:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom ezért is ment tropára, mert egy ideig így fektetve maradt a gép. Nem tudom lehetne-e vele még kezdeni valamit. Most is simán fut, de csak ideig-óráig
2012. júl. 2. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
ne szedd szét a winchestert mert tönkremegy
2012. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!