Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA-t válasszak az...

Milyen VGA-t válasszak az alábbi konfighoz, hogy a játékteljesítményt növelhessem? Esetleg érdemes RAM-ot is növelni?

Figyelt kérdés

Gigabyte S-series GA-EP43 alaplap

IntelCore2Dual 4500 proci

4Gb DDR2 RAM

HKC USP5580 580W táp

Asus EAH3650 Silent Magic 512Mb VGA

Focusrite Saffire LE külső hang



2012. júl. 4. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Amúgy a RAM elég. Ja és a tápot is cserélni kellene, mielőtt VGA-t veszel.

2012. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Max 30 ezret tudok ráfordítani...........Miért kellene tápot cserélnem?! Nagyom jó kis táp és évek óta tökéletesen működik!
2012. júl. 4. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert egy hulladék táp, rengeteg embernek meghalt, valakinek tönkretett pár alkatrészt is. Nincs ellátva sok védelemmel, és egyszer csak bekövetkezhet az ágak ingadozása stb. Találkoztam olyannal ahol az 5v-s ágon 9V-t adott le egy HKC táp, ami kb öngyilkosság. De ha nem hiszed, olvass utána a nagyobb fórumokon, és meglátod hogy szinte senki sem ajánlja a HKC-t.


Ezeket ajánlom:

-Táp: [link]

-VGA: Használtan HD6770/HD5770


De ha nem akarsz tápot cserélni, és vállalod a kockázatot, akkor ezt: [link]


Te döntesz.

2012. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A VGA-t megsasolom, köszönöm szépen!

A táppal kapcsolatban, pár éve pontosan ilyen tápom volt, el is szállt, 5 évnyi zenei munkám lett oda majdnem, 60 ezerbe került az adatmentés, plusz 30 a két uj vinyó! Akkor váltottam HKC-ra, mind a kettő gépemben az pörög, 4 éve kifogástalanul megy, s hogy fokozzam még kicsit; :-) A fent említett konfigon túl még meghajt kettő 500 gigás vinyót és számtalan ventillátort........Kifogásalan!!! Akkor most kinek van "igaza" ?! :-O Megjegyzem, szünetmentes táp a lelke mindennek! Kár, hogy 4 éve ezt még nem tudtam! :-D

2012. júl. 4. 10:32
 5/6 Psyho ***** válasza:

akkor szerencsés vagy.

Szünetmentes táp jó dolog, de ha nem megfelelő a túlfeszvédelem akkor csak a szerencsén múlik minden.

2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Akkor most kinek van "igaza" ?!"


Nem mondtam hogy neked most egyből meg fog dögleni. Attól hogy neked működik, rajtad kívül sok embernek megnehezítette az életét. Most ebben nem igazad vagy nem igazad:D Én elhiszem hogy neked működik. Kívánom hogy ne is menjen tönkre.

2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!