Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehetne tenni ezzel a...

Mit lehetne tenni ezzel a számítógéppel?

Figyelt kérdés

nem akart bekapcsolni sehogy másik számítógépre ráraktam a winchestert ott leparticionáltam és újratelepítettem az xp-t sikerült is de utána ezt adja ki és nem indul el sehogy 2 gépbe is beleraktam a winchestert egyiken sem indult el mind2-nél ezt írja ki!

[link]

mit tudnék csinálni?


2012. júl. 4. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

WIndows telepítő CD-vel indítod, javítókonzolban megkeresed a lemezen az I386 mappában az ntldr fájlt és simán másolással betetszed az XP boot partíciójára az NTDETECT.COM és boot.ini fájlok mellé.


Egy winchestert telepített op rendszerrel nem egészséges csak úgy átpakolgatni más gépekbe, valószínüleg teljesen más hardverkiépítésűek.


Az NTLDR a windows betöltőprogramja, ami mindig az elsődleges partícióra kerül, ezt hiányolja a géped.

2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!