Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A cpu propellernek mennyivel...

A cpu propellernek mennyivel szabad pörögnie? (az enyém most 4200-4440ig pörög 37 fok)

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hangos akkor ne zavartasd magad. attól mert gyorsan pörög nem fog elszálni mint egy helikopter.
2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kackac kukac azt én is tudom
2012. júl. 5. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A 37 fok az teljesen barátságos,amúgy ezek a nagyon modern silent + mit tudom én milyen csúcs technikás ventik pörögnek kb 2000-2200 fordulaton,egy hagyományos 3-4-5 ezren,illetve van a turbós verzió is,ritka mint a fehér holló de van,azok olyan 8-10 ezer fordulaton mennek,gamer gépekre jól jön,vagy vízhűtés.
2012. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól nem kell aggódni,hogy túl pörög,hisz általában az alaplap maga szabályozza hőfoknak megfelelően,szét hajtani nem tudod,hacsak nem adsz pl: egy 12 voltosnak 18 vagy 24 voltot.
2012. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni hűtsed sűrített hidrogénnel vagy nitrogénnel, -150-200°C-nál tuti nem melegszik túl a gép,sőt szó szerint lefagy :D (Ez nem kamu,tényleg létezik ilyen)
2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!