Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jobban hozzáértők miért nem...

A jobban hozzáértők miért nem veszekszenek egymással?

Figyelt kérdés

Gondlom senkinek nem mondok újat, ha azt írom, hogy mint mindenhol itt gyk-n hardvereknél, és egyéb számtek cuccoknál is van egy keményebb mag.

Látom őket vitázni másokkal, de egymással szinte soha. Csak kíváncsiságból miért nem? Nem mintha akarnám, hisz egy kérdés csak tele lenne offolva, csak szerintem furcsa.

Egymással általában jobban kijönnek...


2012. júl. 6. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mivel értelmetlen lenne?
2012. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rambo75 ***** válasza:

Mert nem vérpistikék, és nem akarnak mindenáron veszekedni?

És ha a másik rosszul írt valamit, azt kultúrált ember módjára kijavítja, ezáltal nincsenek "szájkaratéjozások".

2012. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Panda Péter ***** válasza:
kisebb-nagyobb ügyekben vitáztam én már mindenkivel ezen az oldalon, az más kérdés, hogy van akivel ez elharapódzott, mások meg kultúráltan elviselték hogy nekem más a véleményem.
2012. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az meg a másik hogy a jobban hozzáértők általában egyetértenek a legtöbb dologban, és nem is nagyon van miről vitázni, egy-két kisebb dolgot leszámítva.

Aki ért hozzá az nem tud akkora banális hülyeséget írni, ami nagy vitákat robbant ki.

2012. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, egészen más, hogy két jó megoldás van egy problémára és így különböznek a vélemények, vagy hogy valaki teljesen haszontalant, félrevezetőt ír.
2012. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alex1111 mindég mosolyog (sokszor) igy :)

nemtudom csak leirtam

hát nem is tudom mi is itt a kérdés

elöszöris igen aki "profin" vagy legalábbis jóval jobban ért hozá mint sokan mások azok miröl vitázanak hibákat javítják egymásnak ha ejtenek de min kelene komolyan vitázni?

akik pedig nem azok pont azért vitáznak ha valamit ugy tudnak akor azt igaznak vélik (nem biztos hogy mind tudja az itt feljeb válaszolókat Panda, Hart, Sylar hogy ök nem minden alap nélkül szövegelnek mint L vagy Kira)

2012. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem írnak hülyeségeket.

Ha nem írnak hülyeségeket, akkor min veszekedjenek? A véleményükön? Na, azon lehet vitázni, de mint már írták, aki ért is hozzá, az többnyire kulturáltan oldja meg a nézeteltéréseit, és nem kezd azonnal anyázni. Meg személyes tapasztalat, hogy nem is annyira eltérő a "kemény mag" véleménye sem...

Szóval, ezért nem veszekszenek a hozzáértők.

G.

2012. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat(Hart-nak mi baja?). Azt tudom, hogy aki legalább arra a szintre eljutott, annak van annyi esze, hogy ne csinálja, csak mondom egymással jobban elvagytok.

Mentek a zöld pacsik is.

2012. júl. 6. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, még én se jöttem rá.


Amúgy meg, ahogy írták aki ért hozzá nem ír baromságot(persze mindenki emberből van), így nincs mire "belekötni". Az is benne van, hogyha valami pontatlant ír, minek kezdjen el az ember fölényeskedni, amikor tudja, hogy a másik is tudja, hogy csak elnézte.

Eltérő vélemények mindig vannak, amin lehetne vitatkozni, de ezt legalább emberi hangok tesszük meg, a "régi" gyk-s viták fényében ez csevegés hangulatnak felel meg.

Az meg senkinek se jó, ha itt gyk-n összeveszik két hasonló tudású egyén, hisz majdnem mindent meglehet közelíteni több oldalról, így több oldalon keresztül kontrázhatna a másikra. A GYK nem erre való. Az meg, hogy egy-két teljesen haszontalan választ kigyomlál az ember, más tészta(az meg sajnálatos, hogy egyes "értelmiségek" káromkodással és személyeskedéssel válaszolnak erre), hisz azok a kérdezőt vezetik félre, szóval azzal csak jót tesz az ember.

2012. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!