Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a notebookról mi a...

Erről a notebookról mi a véleményetek? Toshiba l850-13u

Figyelt kérdés

[link]


Nem lesz baj abból hogy az intel proceszor amd videókártyával van párosítva?


2012. júl. 6. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A Toshiba gépek nagyon megbízhatóak. Semmi baja nem lesz az Intel processzornak az AMD kártyával, sőt én úgy tudom, hogy az AMD kártya annyiban még jobb is hogy kevésbé melegszik.


De ha nem akarsz AMD videokártyás gépet, akkor ezt tudom ajánlani.


[link]

2012. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi de a gt520 kicsit gyenge nekem .

Csak emiatt a cikk miatt aggódom kicsit, a lenovos rész közepe felé:

[link]


Bár lehet hogy ott nem az amdt kritizálták, hanem azt hogy túl gyenge az i5höz??

2012. júl. 6. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem. Elolvastam a Lenovos részt. Abban a Lenovoban AMD HD 6370M videokártya van. Az még a GT 520M-nél is jóval gyengébb. Azért nem volt jó párosítás az i5 procival.


[link]


Eszerint a AMD HD 6370M 41% gyengébb, mint a GT410M ami egy nagyon gyenge videokártya.


[link]


Esetleg ez?


[link]


Amúgy amit találtál Toshiba nagyon megéri. Az az AMD videokártya valamivel erősebb, mint egy GT630M ami egy átnevezett GT540M.


[link]


Egyébként 160ezer körül annál a Toshibánál jobbat nem fogsz találni amit belinkeltél. Ha nem akarsz többet költeni és egy megbízható és jó teljesítményű gépet akarsz, akkor azt válaszd.

2012. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megnyugtattál.. :)
2012. júl. 7. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :)
2012. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is ezt a gépet fogom megvenni, sokat várok tőle, csak sajnos fekete színben nem találom sehol, esetleg tudnál segíteni? meg megvetted már? tapasztalatok?:D
2012. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nemvettem meg. De ha te igen, szívesen várom a véleményed:D
2012. júl. 25. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már egy jó 2 hónapja megvettem,egy rossz szavam nincs rá.imádom,feketébe nem létezik,csak ajánlani tudom,
2012. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!