Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na jó, mostmár nem hiszem el...

Na jó, mostmár nem hiszem el amit látok 124°C-os processzor maximum hőmérséklet és valami AUX ami 249°C. Valaki aki ért hozzá meg tudja ezt magyarázni? (Képpel)

Figyelt kérdés

Egyáltalán az aux mit takar? Minek a hőmérséklete?


[link]



2012. júl. 6. 12:46
 1/5 anonim válasza:

Valami azonosíthatatlan dolog lehet vagy cpuhoz, alaplaphoz van köze.

Szerintem ideje lenne kitisztítani(kitisztíttatni) a hűtőt és a környékét, főleg akkor,ha ezek az adatok kicsi terhelés mellett ilyen magasak.

2012. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap vettem rá új procihűtőt (xigmatek loki), új gépházhűtőt(cooler master), az oldala le van véve a hőség miatt, a proci hütö felszereléséhez szét kellett kapni teljesen a gépet, mert az alaplap hátuljára kellett felszerelni 1 alkatrészt, és minden ki lett egyúttal takaritva is. Régebben is 125C-t irt ki a speedfan de nem érdekel, mert olvastam máshol is hogy nem pontos. Viszont ez a cpuid-s dolog nem hazudik. Ha rossz lenne az érzékelő szenzorom, akkor az everest v aida64ben sem kapnék normális értékeket szerintem. Ha viszont igaz lenne amit kiírt, hogy volt már 124fokos is, és 249is akkor nem hiszem hogy még itt pötyögnék róla. Vélemény? :)
2012. júl. 6. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget ír ki a program.A proci már 95 fok felett leállítja magát...
2012. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hibásan kezeli az alaplapod szenzorait a szoftver, egyszerüen nem ismeri a lapot. Ilyenkor ir értelmezhetetlen értéket.

Tehát ez semminek sem a hőmérséklete, oda nincs kötve semmi vagy olyan eszköz van rákötve ami nem is támogatja a visszajelzést.

Magyarul az érték nem valós, nincs miért izgulni.

2012. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asus P5B-E az alaplap ha ez számít valamit.
2012. júl. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!