Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan bírom szabályozni a...

Hogyan bírom szabályozni a ventilátorok fordulat számát a gépben?

Figyelt kérdés
Mi nap vettem 2 drb. 12cm-s coolert, de nagyon lassan pörögnek! 100x többet vártam tőlük, alig keverik a levegőt! Leszedtem a Speedfan progit, de semmire se mentem vele. Amúgy nem a tápba kötöttem be őket, ha nem az alaplapra, mivel van rajtuk 3pin-es pwr csatlakozó is!
2012. júl. 7. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 pin-es akkor elvileg mindig maxon pörög. Nem lehet hogy ennyit udnak a ventik? Milyen RPM-eset vettél?
2012. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem írja sehol sem a papírján, hogy mennyin pörögnek! Az előbb kiszedtem őket a gépből és így nem tudom megmondani, hogy milyen gyorsak forognak! de ha jó láttam tegnap még a 2k-t RPM-t se érték el!
2012. júl. 7. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted minden ventinek kötelező 2000 fölött pörögni? Van olyan is ami 600-on meg 800-on pörög, sokféle van, ha azt sem tudod milyet vettél, honnan veszed hogy nem pörög annyival amennyivel kellene?
2012. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az is igaz, nem volt feltüntetve sehol sem, hogy mennyin dolgozik! Lehet, hogy csak erre képes. A barátomnak is van a gépjében 12cm-s cooler (nem ilyen, mint az enyém) és annak úgy pörög mint az állat, de zúg is rendesen! ennek a papírján csak azt írja, hogy super silent és big airflow amit nem vettem észre, hogy csinálná!:D
2012. júl. 7. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanús nekem hogy te valami csendes ventit vettél, aminél a csendesség fontosabb mint a légszállítás.
2012. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem is kezd gyanússá válni, de hát gondolom azért többet ér mint a semmi!
2012. júl. 7. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy ér, azért az is csinál valami légmozgást.
2012. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!