Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Grafikus kártya: Intel GMA HD...

Menyhárt Balázs94 kérdése:

Grafikus kártya: Intel GMA HD 4000 ez hány megabyt-es, mekkorának felel meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Még most se tudsz fogalmazni ahogy látom.

2. Ez is ugyanúgy integrált megoldás, nincs saját memóriája.

2012. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kár volt ennek egy újabb kérdést nyitni, ami ráadásul ugyanúgy értelmetlen mint az előző! Tök mindegy, hogy hány MB-os egy videokártya, mert pl 1GB-os lehet egy HD5450 vagy egy HD6870 is, de az utóbbi mégis kb 20x erősebb. Ez viszont egy integrált egység és valahol az alsó kategóriás diszkrét kártyák szintjén teljesít...
2012. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Erre gondolsz? Intel HD grapics 4000?

Bios-ban lehet állítani, 256mb-1gb állíthatod. Intelhez képest nem rossz de azért csodát nem kell várni tőle. COD MW 3-at és hasonló játékokat elvisz. Kb a GT 240 szintjén van kicsit gyengébb ennál.

2012. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
már kezdem kapisgálni... azt gondolod, hogy egy videókártya teljesítményét egyenes arányban jellemzi a memória mennyisége. HÁT NEM.
2012. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen "Grafikus kártya" van az asszony laptopjában, már a Plants vs Zombiez is megizzasztja... és ez inkább grafikus chip mint kártya...
2012. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezö ird le mit szeretnél?

laptopot mennyiért?

akkor valami modern IGP / APU megoldást néz legalább de legjobb lenne ha dedikált videokártyásat néznél

mert gondolom játékra kell nem igaz?

100ezerböl újonan még nem fogsz játszani

mai nagyigényü játékokal

de 120-130ezres laptopban már látam gt 630 ast is 110be pedig gt 610 et valamenyire lehet játszani ezen is gt 630 on pedig ha nem kamu kiirás akor egész jól lehetne mert nem gyenge

viszont sima B szériás proci van melé...

2012. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szilwike válasza:
Curva jó, hogy mindenki ilyen okos, de senki nem tudta leírni a választ... Én is laptopot keresek magamnak épp (nem ti nekem) és jó lenne ha megmondaná valaki.
2013. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Le lett írva, nincs dedikált vram, rendszermemóból lesz kiosztva.
2013. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Valószínűleg már nem a kérdezőnek, de válaszolok én is, mivel a Google elsőnek adja ki a GMA-ra keresve (én is így találtam ide).

Kezdetnek van egy kis hiba a névben, merthogy ilyen nem létezik! Intel GMA HD és Intel Graphics HD 4000 van. Hivatalos tesztek alapján az előbbi maximum office használatra, alkalmas, míg az utóbbi egy alsó-középkategóriás kártya.


/Végül csak egy tipp az okoskodóknak; a legtöbb embert nem érdekli egy videokártya összes adata, sok van belőle, nekik elég memória méretben kifejezni, amiért nem kell leszólni. Az alapján is lehet HOZZÁVETŐLEGESEN rangsorolni őket. Nem láttam még olyan 128 MB-os kártyát, ami 1 GB-ost alázott volna (persze alap órajeleken). /

2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pcpsx válasza:

A válasz 1760 Mb a kártya mérete,ez a max,de látom van itt sok okos ember,honnan vettétek,hogy a videokártya a rendszer memoriát használ?????


Látszik,hogy a tudásotok kb egy halott jegesmedve szintjén mozog!!!

2023. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!