Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a touchpad?

Miért nem működik a touchpad?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aránylag új asus notebookom van, és egyszer csak nem reagált a touchpadra...se a gombokra, se semmi....bedugtam az egeret és az működik....viszont az nem lehet, hogy maga a touchpad romlott el, mert amíg nem lépek be felhasználói fiókba, addig reagál....viszont amint bejön a háttérkép meg stb. nem reagál a touchpad...ez mitől lehet?

2012. júl. 9. 10:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Asus gépeknél van általában touchpad be-ki kapcsoló gomb. Általában FN + F3 v F9. Nézd meg, hogy nem e kapcsoltad ki véletlenül.
2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! az FN+F9 volt az, és már működik is! :) köszi mégegyszer! :)
2012. júl. 9. 12:12
 3/13 Vámpírka99 válasza:
...És nekem is ez (volt) a problémám, és én is köszönöm szépen! :D Már nekem is működik!
2013. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 evernight992 válasza:
koszonom, ez volt az en problemam is . elet mento ez az oldal
2014. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ez az!!!köszönöm.

Csak azt nem értem, hogy ha zárolom a laptopot, akkor utána 4 másodpercig még működik, így jutottam el idáig:)

2014. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tekram válasza:
sziasztok ugyan ebben az ügyben akartam én is kérdezni de megmentetétek a lapotpom épségét mert már repült volna ki az ablakon :) anyi lenne még a problémám hogy van egy asus xc lapim 4gb ram ... stb és 1.5 perc alat tölte a windows és néha akadozik kb 3 napos a gép mitöl lehet ?
2014. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Úristen, ugyanez volt a problémám, csak a baj, hogy nekem egér sem volt a közelben...

Dell laptopom van, és nekem FN + F3 volt a megoldás. :D De hogy ilyen kombinációval próbálkozzam, el kellett jutnom ide a gyakorikérdésekre...Nem volt egyszerű... :D

2014. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
En mar elkezdtem pufolni a gepet... Kiirtottam minden virust, s mar pont kezdet elgurulni a gyogyszer, mikor... Gondoltam miert ne, beirom, hogy nem mukodik a tapi pad, s bummm. fn + f9, hogy a qrva... :-)
2014. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem acer van és nekem az Fn+F7 volt
2014. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
HP laptopon ugyan ez... Nekem nem működik :(.
2014. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!