Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVIDIA GeForce 210-es video...

NVIDIA GeForce 210-es video kártyának mennyi a normál üzemi hőmérséklete terhelés alatt?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy pl mikor játszom (tehát terhelve van a kártya), akkor a hőmérséklete 90°C fölé is megy, legalábbis több mérőprogram szerint is. Nem tudom mennyire hitelesek azok az adatok, de engem eléggé aggaszt.
2012. júl. 9. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

105 Fokot bir de persze ez a maximum jóval kisebb értéken kelene üzemelnie

vegyél a házra egy szivó meg egy fújó ventit pár száz forint egy venti

amugy lehet újrakéne pasztázni videokártyát

vagy lehet ventijét kikéne cserélni

amugy nemtudom pontosan milyen lehet de gt 210 et 5ezer körül is tudsz használtan veni

régit meg eladod melegedési hibával feltüntetve pár ezerért

2012. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam, hogy a 90+ az már sok... igazándiból vicces, de nincs rajta gyári venti. nem is nagyon vannak melegedési gondjai általában, de most ebben a nagy melegben kijött ez a hiba. köszönöm a választ. akkor mehet az újra paszta és szerzek rá egy jó hűtést.
2012. júl. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!