Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hozzáértötöl érdeklődnek,...

Egy hozzáértötöl érdeklődnek, hogy ha a van egy,1GHZ-es processzorú telefon, azt kb meddig lehet felhúzni biztonságosan? 1.2GHZ?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 9. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a 800MHz-s defy-t valaki 1200MHz-n üzemelteti akkor gondolom az egy gigás-t is fel lehet valameddig.
2012. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a DEFY-nál ez másképp működik. Az a TI OMAP CPU ami abban van alapórajelen 1GHz-n pörög, de Motorola marketingfogás (Defy+) lehúzta 800MHz-ig.

Kérdező: A telefon pontos típusa? Van, amit nem húznék, de nagy általánosságban azt lehet mondani, hogy 1.2GHz még baráti, csak adj neki majd egy kis plusz feszültséget.

2012. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt konkrétan egy Galaxy S wifi 5.0-ról van szó. Húzogattunk már telókat,pl: Skate, Galaxy S, Xperia modelleket. Mivel olvastam hoyg ebben is ugyan az a proci van mint a Galxy S-ben, így merném, csak gondoltam rákérdezek mivel ez az én telóm, és véletlenül sem szeretnék bajt.
2012. júl. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!