Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri super gamer laptopott...

Megéri super gamer laptopott venni, menyiért?

Figyelt kérdés

#laptop. wifi
2012. júl. 10. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy, csak a Magyar Helyesírás Szabályai legyen rajta PDFben.
2012. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem éri meg, // "Super gamer laptop" is csak időig super gamer laptop. Meg ha van erre pénzed inkább fektesd be egy olyan dologba amiből a 2x-esét hozod ki.
2012. júl. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy "super gamer laptop" se bírja 1évnél tovább ultrán nyomni neked a gémeket.
2012. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos igen a kérdés kiírásakor valóban kapkodtam és nem is figyeltem oda a helyesírás szabályaira illetve azoknak a betartására, mentségemre szóljon hogy jelenleg nem a saját gépemnél tevékenykedem és az itteni laptop billentyűzetétől eléggé elszokott a kezem már. Az 1. válaszolónak annyit mondanék még hogyha legközelebb ilyen tüske lesz a szemedben nem olyan biztos hogy azt feltétlenül szóvá is kell tenni, merthogy ha idiótákba botlasz akkor legyőznek a rutinjukkal, egy másik lehetőség pedig hogy egy gondterhelt ember írja ki a kérdést és az a legkisebb problémája hogy helyesírási hibákat ejt. Ilyenkor gondolom te is jobban örülnél a válasznak mintsem egy kioktató szövegnek. Megjegyezném hogy én abszolút nem húztam magamat fel ezen csak mondom. Na viszlát.

2012. júl. 10. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg , nehéz , keveset tart asz akkuja , sokkal jobban melegszik a gyorsabb alkatrészek miatt , a kevés hely miatt a hütés is gyengébb, ezért nagy eséllyel kevesebb ideig tart mint egy nem "gamer" laptop
2012. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor marad a gép.
2012. júl. 10. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Laptopot nemigazán vennék gamelésre,mert elég kuli=any*d a végén hogy pl 6470M.
2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!