Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a gond? (lent)

Mi a gond? (lent)

Figyelt kérdés
Ha egy játékot akarok telepíteni a telepítés közbe kiirja hogy ahol tart azt a file-t nem sikerült felmásolni mert nincs elég rendszererőforrás hozzá. pedig van 2 giga ramom, és eddig nem volt ilyen probléma! Most jött elő a napokban...:S Valaki tud segiteni? ja és ha ez a dolgo bekövetkezik, akkor feladatkezelő se, se semilyen program nem jön be, feledatkezelő ugyanugy azt irja hogy nincs elég rendszererőforrás a kért folyamat...stb. De egy ujrainditás után megint jó és csak akkor lesz megint rossz amikor uj gamet akarok telepíteni. Miért van ez? (ja és SWKotOR-nál csinálja ezt meg Pirates of The Caribbean the game-nél, de gondolom másnál is csinálná, ha próbálnám felrakni. HELP!

2012. júl. 10. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy van e elég szabad hely a gépen! Ha az sem jó akkor telepítsd újra a géped! Ha segítség kell a gép újratelepítésben akkor írj privát üzenetet. Meg hogy milyen oprendszert akarsz.

ÜDV.

2012. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szabad hely biztos volt annyi amit az kért. De más oldalon azt is mondták, hogy lehet az avast fogja le, most frissítettem az avastot (programverziót) lehet most jó lesz, ha akkor sem, akkor meg valószínű gép ujrarakás :( Ami nekem kellemetlen mert 1 hónapja raktam ujra és most megin szedhetek le minden programot meg minden ami 2-3 óra a telepítéssel együtt. Amugy tudok Win-t telepíteni :) (XP-t)
2012. júl. 10. 17:29
 3/14 anonim ***** válasza:

ŐŐ az az avast a baj töröld le a pics@ba az egy nagyon rossz vírusirtó az egyik haveromnak is az volt a gépjén és neki is lefogta a gamekat de letörölte és már jó lett neki, szerintem tedd te is ezt! amúgy van annál jobb vírusirtó NOD32 antivirus 5 leszeded ingyen és erröl az oldalrol találsz ingyen cd kulcsot hozzá [link]

(ÉNIS EZT HASZNÁLOM ÍGY);)

Ja és akkor jo hogy tudsz újrarakni gépet az jó. Én is tudok sőt én gyüjtöm az oprendszereket már van egy pár :)

2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha avast helyett nodot rakok?
2012. júl. 10. 22:46
 5/14 A kérdező kommentje:
jah és milyen oprendszereket vettél meg eddig? :D
2012. júl. 10. 22:46
 6/14 A kérdező kommentje:
és honnan töltsem le a nodot? nem akarok tpbröl meg ilyenekröl mert nem akarok virust kapni :( Esetleg linket? És kódót? Mert amit adtál ott semmit nem találtam. köszi :)
2012. júl. 10. 22:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Elég ha csak lecseréled az avastot!nodra

Nem vettem meg eddig semmilyen oprendszert, nem is fogok!

(Netröl szedem)

Innen töltöd le: [link]

És ezt: [link]

a kód hoz beírod ezt: SNCM84

Aztán neved és e-mail címed és e-mail en kiküldik a kódot amit majd be kell írni a nod ba! EZ INGYENES!

2012. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is igy ezt használom :)
2012. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
okés! :)
2012. júl. 11. 10:53
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha 2012. 09. 01. lejár akkor mit tegyek?
2012. júl. 11. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!