Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magyarországon létezik olyan...

Magyarországon létezik olyan bolt ahol te magad rakhatod össze a gépet és átveheted a boltban vagy megrendelheted neten?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam ahol teljesen egyedi és nem Alienware legyen hanem valami olcsóbb.

Gépet szeretnék venni de nem ilyen egészet hanem saját konfiggal, úgy tudom úgy tízezreket lehet spórolni



2012. júl. 11. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ipon
2012. júl. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint bemész bármelyik számtech boltba, és olyat rakatsz össze, amilyet akarsz.
2012. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól tudod, akkor jársz a legjobban ha felkeresel egy számítástechnikai szaküzletet, és ha szerencséd van akkor a becsületes eladók még tájékoztatni, meg segíteni is fognak.
2012. júl. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"akkor jársz a legjobban ha felkeresel egy számítástechnikai szaküzletet, és ha szerencséd van akkor a becsületes eladók még tájékoztatni, meg segíteni is fognak."

És vajon mennyi az esély rá, hogy egy laikusra nem sóznak rá minden szart?

2012. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom ha szerencséje van, nem mindenki szemét. De az is igaz hogy mindenki magából indul ki.
2012. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De az is igaz hogy mindenki magából indul ki"

Ez a kijelentés már nekem kínos. Nem, én nem vagyok eladó, de rengeteg boltba jártam, és tudom mit csinálnak az egyszerű vevővel.


ui:Én apámból indultam ki.

2012. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

gépösszerakáshoz ez a legjobb alkalmazás:


[link]


ingyenes szerelés, telepítés, kiszállítás...

2012. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!