Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire HD7850 kártya vásárlá...

Sapphire HD7850 kártya vásárlása előtt állok, csak nem tudom, hogy honnan rendeljem meg?

Figyelt kérdés

Eddig mindig iponról rendeltem alkatrészeket a számítógépemhez, most viszont nagyon felszökött ennek a kártyának az ára. Találtam egy oldalt ahol 10ezer forinttal olcsóbban tudnék hozzájutni ugyanahhoz a kártyához. Ez lenne az: [link]

Az iponon pedig: [link]

Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a média planettel? De az árgép kiadott még egy pár oldalt ahol hasonló árban vannak. Merjem megrendelni egy "ismeretlen" oldalról? Vagy inkább a biztosat válasszam, iponban még nem csalódtam, viszont nekem sokat számít ez az árkülönbség.



2012. júl. 16. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen ismeretlen helyekről én nem rendelnék. Persze lehet hogy jó, meg lehet hogy csak neke mismeretlen, de akkor is...

Vedd akkor inkább innen:

[link]

Egy kicsivel drágább, de ez tuti biztos bolt.

2012. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ne az OC verziót vedd. Olyan tuningért cserébe drágább, amit te is megcsinálhatsz pár kattintással, még a Catalystból is.
2012. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valor ***** válasza:
Az iPon nagyon jó bolt, az egyik legjobb. Én is ott vettem meg a Sapphire 7850-esemet. :)
2012. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link] -oc


ingyenes kiszállítással...

2012. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!