Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb windows operációs rendszer?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Windows 7 Ultimate 64-bit.

De novemberben jön a win8!

2012. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Win7
2012. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

win8 szerintem elfog bukni, én biztos maradni fogok a win7nél még egy jó ideig.

+1 a win7-nek

2012. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Windows 7 Ultimate 64-bit."

Azt meg se merem kérdezni, hogy kihasználod e a ultimate előnyeit a home premiumhoz képest...

2012. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

7.


Szokták mondani, hogy a történelem megismétli önmagát, tehát ha a 3.1 jó volt, a 95 nem, a 98 igen, a ME nem, az XP igen, a Vista nem, a 7 igen... részvétem a 8-nak. :)

2012. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Win7 Ultimate a legjobban felszerelt csomag. Abból is érdemes a 64 bitest választani. A win8 csak tapizós képernyőn lesz élvezetes, nem tudom, mi lesz belőle, szerintem bukás lesz.



(De én nem ragaszkodnék a windowshoz.)

2012. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is maradok egy jó ideig még a 7-es Windowsnál, az biztos.


#Hart

A kérdés az volt, hogy melyik a jelenlegi legjobb op. rendszer, márpedig ez az Ultimate (Te is tudod), az előtted lévő csak válaszolt a feltett kérdésre. Nem kell egyből kötekedni. :)

2012. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nincs legjobb. Kinek-kinek a gépéhez kell mérni. Az első mindjárt keveri a legújabbal... és az nem ugyanaz...
2012. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nem kell egyből kötekedni. :)"

Az nem is én lennék :)


De közelítsük meg másfelől. A legjobb OS? Kinek? Egy átlagfelhasználónak? Egy átlagfelhasználónak szüksége van 35 nyelvre? Szüksége van olyan XP kompatibilitási módra amit egy ingyenes program is lepipál stb...? Szerintem nem. Akkor egy átlagfelhasználónak miért is a ultimate a legjobb rendszer? A felesleges hely foglalás, és a minimálissal több terhelés miatt? Szóval ilyen szempontból a home premium "letisztultsága" jobb is.

2012. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A kérdés az volt, hogy melyik a jelenlegi legjobb op. rendszer, márpedig ez az Ultimate"

Az a legtöbb erőforrást zabáló és a legtöbb ki nem használt funkcióval bíró, de még mindig nem a legjobb. Leírtam a véleményem előtte...

2012. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!