Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Jegyzetelésre használnám egyetemen.

Figyelt kérdés
100 ezer forintból már lehet venni egy erre a célra alkalmasat? Eredeti Windows-al szeretném és jó lenne, ha sokáig bírná az aksija is.

2012. júl. 16. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben raknék hozzá és vennék egy tabletet (most jön a microsoft surface, bár az áráról még nem tudni semmit). De azért linkelek párat:

[link]

[link]

Jegyzetelésre, filmnézésre ilyenekre alkalmasak.

2012. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

85-90-ért már kapsz alap 15.6"-ost, ha nem akarsz játszani rajta, 3-4 órát az is bír egy töltéssel. Ha ennél hosszabb üzemidő kell, netbookot vegyél, olcsóbb és könnyebb is hurcolni.

Eredeti vindózért én nem adnék pénzt, de ez csak az én véleményem.

2012. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eredeti op. rendszer csak azért kell, nehogy belém kössenek az egyetemen. Köszi a válaszokat.
2012. júl. 16. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem kötnek beléd, nem is nézi senki, milyen rendszered van, illetve ha véletlenül olyan helyre mész, ahol ez lehetséges (pl. BME VIK), MSDNAA-n keresztül tudsz ingyen legális oprendszert igényelni.
2012. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Legyen nagy akus, ha lehet kettő (Dell-ben gyakori).

Numerikus billentyűzet legyen vele, és ha lehet könnyű legyen.

2012. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lindmayer ***** válasza:
tessék egy dell laptop: [link]
2012. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon drága ennyiért. Nemrég volt egy második generációs i3-as Asus 96 ezerért, sajnos már megszűnt az akció. De úgyis lesz következő.
2012. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!