Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver biztonságos eltávolítá...

Hardver biztonságos eltávolítása miért nem lehetséges?

Figyelt kérdés

"Az eszközt pillanatnyilag nem lehet eltávolítani..."


Mindig ezt írja ki, miután digitális fotógépről képeket töltöttem fel, és ki akarom húzni az usb-izéről.

Bezártam minden programot, az intéző is csukva volt, és csak utána próbáltam leállítani, s nem engedi.

Miért van ez???


Nagyon sokszor történt már ez, és talán 1-2 alkalommal nem, tehát 1-2 alkalommal kiírta, hogy most már biztonságosan eltávolíthatom. Azonban hónapok óta sorozatban nemet mond, bármilyen sok időt várok.


Mi lehet a baj?



2012. júl. 16. 20:20
 1/1 MaXXeGee ***** válasza:
Igazából, ez akkor lényeges (hardver biztonságos eltávolítása) ha másolás után egyszerre ki akarod húzni, de amikor tudod, hogy már mondjuk, mindent lementettél róla, és nincs másolás a háttérben, nyugodtan kihúzhatod, nem fog tőle tönkremenni. Ezt a biztonságos eltávolítást csak azért kell csinálni 8vagy ajánlja fel) hogy ne legyen adatvesztés. Nehogy valaki csak úgy kihúzza... Igazából lényegtelen. :)
2012. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!