Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fps laggom van egy játékba de...

Fps laggom van egy játékba de miért? A warcraft3 játékba multiplayerezek és van 30-40fpsem és szaggat a képernyőm érzem. De van mikor egész játék idő allat 65fpsem van és nem megy le az fps mitől van ez? Mostanába történt

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Patcheld fel, frissítsd a VGA drivered.
2012. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 30fps egyáltalán nem szaggat
2012. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Windows frissítés okozhat még lassulást, esetleg vírusirtó ellenőriz közben vagy valami hasonló. Vga drivert is érdemes lenne cserélni egy újabbra. Azt nézd még meg, hogy bizonyos helyszíneken szaggat-e, mert akkor lehet, hogy a grafikát kell levenned, ugyanis egy olyan játék sincs, amiben mindenhol ugyanannyi az fps.
2012. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
intel core 2 quad q8300 3,6ghz 4giga ddr2 ram gtx 550ti 1gbom van frissítettem drivert mostanába jovolt volt fix 65 nem ment le 64 re az fpsm meg semennyire 65volt mostmeg megint játszok 25-35fps.. akad a képernyöm.. miért ? gta4 full grafikán megy 30-40fpsel nem értem kitakarítottam a gépet alaposan újra pasztáztam a procit ugyan olyan sz.r most is..
2012. júl. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!