Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepítsem az Nvidia...

Racz Mario kérdése:

Hogyan telepítsem az Nvidia illesztőprogramját?

Figyelt kérdés

Most vettem egy ACER laptopot Aspire 5750 G alaplappal. Minden driver fel tudtam rá tenni, kivétel a graf. kártyáét. Win7 64bit-et használok, le is töltöttem az Nvidia.com-rol a programot hozzá, a graf. kártya GeForce GT 540M. Betölti a telepítőt, majd ahogy elkezdené ezt írja ki: You must install Inter(R) driver first !

A sajátgép-tulajdonságok/eszközkezelő-ben annyit ir ki rá, hogy Szabványos VGA adapter(ez érthető, amíg nincs telepítve).A DriverGenius nem talál más telepítendő drivert és az eszközkezelő sem jelzi, hogy hiányozna valami a graf.kártyáén kívül.

Mi a teendő ?


2012. júl. 18. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kell neki a chipset driver előtte. Kaptál hozzá telepítő cd-t.
2012. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AZ ACER OLDALÁROL KELL LETÖLTENI
2012. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DriverGenius egy kalap kaki
2012. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feltettem az intel drivereket, de még mindig ugyanazt irja...
2012. júl. 18. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
a vga drivert kell telepiteni
2012. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj

a vga drivewr

2012. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, ezzel eddig meg is vagyok..... De most valahol ki kéne választanom, hogy meik kártyíát használja. A BIOS-ban csak ezek közül tudtam választani: Integrated(alaplapi),swichable. A 2. megyek, így az eszközkezelőben mind 2 graf.kártya megjeleni, de így is az alaplapit használja. Miért lehet ez. vagy méke tenni ?
2012. júl. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!