Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég az újabb játékokhoz 2 gb...

Elég az újabb játékokhoz 2 gb ram egyenlőre? Elrontottam a vételt mert ha fejleszteni akarom a gépem 8gb-ra akkor ezt sajna nem tudom betenni mert csak 2 slotom van

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:55
 1/8 flr. ***** válasza:
Vettesd vissza az eladóval..mikor vetted?
2012. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 kevés ha win7-et használsz! add el és vegyél egyenlőre egy 4-est majd később még 4-et
2012. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2GB nem:D

ha nemtudod viszavetetni akor ad el (új és garanciális) és vegyél 4gb 1db modult

2GB kb windows 7 rendszernek elég (szabadv memória nem árt)

ilyen játékok mint BF3 aligha fognak jól futni...

2012. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 slotos az alaplapom meg hülyeség 4*1 mert nem dolgoznak dualban és nincs 4 slotom,3hónapja vettem de nem tudom hogy vissza e veszik csak garancia van rá egy és fél év.
2012. júl. 18. 16:17
 5/8 flr. ***** válasza:
akkor már nem veszik..
2012. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért azt tudd, hogy a garancia nem a "mégsem kell, mert másik kell" kategória. A garancia a rossz cuccra vonatkozik, itt meg erről szó sincs, tehát nem fogját visszavenni a két szép szemedért. Vegyél bele még 2 GB-ot, azzal a néggyel már elleszel pár évig és amikor újra venni kell, akkor meg már úgyis keveset fog érni a 2 GB-os modul így veszel 2 db 8-asat vagy az egyik kettes helyet egy 8 vagy 16GB-osat. A dualchannel meg nem egy nagy durranás, tehát attól a sebességnövekedéstől - illetve annak elmaradásától - nem fogsz a falnak menni... Szerintem...
2012. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ha veszek egy négy gb-osat az biztos tart egy darabig nem?
2012. júl. 19. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:
persze bőven elég manapság
2012. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!