Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pci expressz 16 ba belemegy...

Pci expressz 16 ba belemegy egy 7750es videokártya?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Látom leragadtál egy olyan szabványnál amit kb parasztvakításnak vezettek most be. Ez az adott kártya értékéből nem von le semmit, attól még ugyan olyan jó vétel.

Szóval tovább lehetne lépni, és egy-ét magas röptű gondolatot megtartani.

2012. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ivy Bridge névlegesen kihasználja 3.0 át...

amugy ez ténleg hülység

majd azért nem fog megveni egt best buy legjobb vétel vga t mert "csak" alapon van kihasználva igy is messze jövöképsebb ha sose lesz sávtechnológia kihasználva

2012. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én ezt a kártyát meg vettem holnap kapom meg de már sok kérdést fel tetem (itt) és azt írta mindenki jobban járok ezzel a kártyával (7750-el) mint egy 6770el és most ide írogassák hogy 6770 megveri meg jobb is,oké azt én is megmondom hogy megveri a 6770 de csak egy pár %-kal de az kit érdekel engem az érdekelt hogy az árában jó kártyát kapjak azért erő is legyen benne meg hogy milyen új
2012. júl. 19. 01:59
 14/15 A kérdező kommentje:
ja és a fogyasztása is mivel hogy nincs tépcsatlakozom
2012. júl. 19. 02:00
 15/15 anonim ***** válasza:

:)))) Haver, nem akarlak bántani, de neked gondolom sata1-es vinyóid vannak! Ugyanis a hdd-k többsége még ezt sem használja, nemhogy a sata3 sávszélességet, tehát, ha a te logikádat nézzük, a sata1-es hdd jobb vétel!?


Brr..... leírni is szörnyűűűűűűűűűűű :)

2012. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!