Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv Azt meglehetne oldani az...

Üdv Azt meglehetne oldani az alaplapra integrált vga csak az asztalon menjen és komolyabb grafikai terhelésnél a PCI-e vga menjen?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyenről csak nem tudom hogy hogy lehet, hogy kell megvalósítani.

Alaplap: Asrock G41M-VS3 R2.0

PCI-e: Gigabyte Radeon HD 6950(windforce 3)


2012. júl. 19. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Dual vga-s laptopoknál van ilyen.

Nálad azért nem fog működni, mert a monitorod nem tudja magát átdugni egyik csatlakozóból a másikba :)

2012. júl. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem
2012. júl. 20. 10:38
 3/7 A kérdező kommentje:
A laptopoknál hogy van megoldva?
2012. júl. 20. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy technikailag hogy működik, azt nem tudom, de 2 vga van. Egy a prociban és egy a lapon, és a kettőnek egy kivezetése van. A terhelés függvényében nyilván valamilyen szoftver dönti el, hogy az apu megbírkózik-e a feladattal, ha nem, akkor bekapcsolja az erősebb vga-t.

Valahol azt olvastam, hogy a második vga nincs is kikapcsolva, csak minimumon ketyereg, hogy ne fogyasszon, ha nem szükséges.

Bocs a konyhanyelvért, de igazából én se értek hozzá.

2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi probléma már csak kell egy dvi elosztó és írnom kell hozzá egy progit és már kész is (remélem)
2012. júl. 20. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked dvi közösítő kell, nem elosztó:

[link]

Sok sikert!

2012. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez sokat segített.
2012. júl. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!