Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemenyetek a konfigról?

Mi a vélemenyetek a konfigról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 130ezrem van egy gamer konfigra amin elfutnak a mai játékok! én ezt álitottam össze segitsetek mit kellene cserélni!! (fontos, hogy nem 1-2 évre lesz hosszu távra kell!

márkákrol is kellene vélemény stb..

Szóval a konfig:(monitor,bill,egér,nyomtató,fejhalgató,hdd VAN!)


MB(alaplap):ASRock 970 Extreme3 sAM3+ DDR3 SATA3 USB3

CPU(proci): AMD FX 6100 X6 3,3Ghz

VGA(videókártya):Sapphire Radeon HD6850

RAM:(memória):4GB / 1600MHz Kingston HyperX KIT

TÁP:Chieftec CTG-500-80P 500W BOX

HÁZ:Cooler Master Elite 431 Plus

ennyi lenne más nemkell csak arra vagyok kiváncsi hogy ti ennyiböl mien konfigot ajánlotok?!



2012. júl. 20. 20:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
oksi köszi.. :) és mi a különbség a HyperX és a kingmax között? észrevehető??
2012. júl. 20. 21:55
 22/23 anonim ***** válasza:
Na azért egy drágább és egy belépő szintű lap között alkatrészek minőségében is van különbség, nem csak felszereltségben. Pl a jobb lapokon csak szilárd elektrolitos kondik vannak stb...
2012. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A HyperX nem a márkája, csak a típusa. A márka a Kingston. Teljesen mindegy igazából melyiket választod. Én a CSX 4GB 1600MHz-s RAMot is szeretem, 6400 Ft, az is jó vétel.
2012. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!