Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez probléma lehet?

Merevlemez probléma lehet?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, aminek a HDD mérete 320 GB (tényleges: 280GB). Egy partíció van. A winchester 80%-os foglaltsága után úgy döntöttem, törlök fájlokat (leginkább filmeket), hogy ezzel helyet szabadítsak fel. Miért van az, hogy a 280GB-ból 90GB szabad helyet mutat, amikor sokkal több fájlt töröltem? 190GB foglaltságot hogy mutathat, amikor megnéztem a C: meghajtó mappáinak méretét és az kb. 60GB lehet összesen? Mi lehet a probléma? Hogyan javíthatok rajta?

2012. júl. 21. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A Lomtár-at ürítetted?
2012. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lomtár lesz a ludas :)
2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ürítettem!
2012. júl. 21. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
220 GB nem tűnik csak úgy el. Van egy normális fájlkezelő programod? A normálison Total Commander-t értek.
2012. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
állítsd be, hogy lásd a rejtett mappákat és fájlokat és próbáld meg megkeresni, hogy mégis mi foglal el ennyi helyet.
2012. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, van Total Commander programom. Ott nézzek szét? A rejtett mappák és fájlok láthatóak és semmi olyat nem találtam köztük, ami méretbeli probléma lenne.
2012. júl. 21. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A Total Commander mit mutat? Hány GB szabad a 280 GB-ból?

Vidd a kurzort a legelső (legfelső) mappára, majd kezdd el nyomogatni a Space (szóköz) billentyűt addig, amíg a legutolsó (legalsó) mappához érsz. Megmutatja, hogy melyik könyvtárnak mennyi a mérete. Talán így meglesz mind a 280 GB.

2012. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!