Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most vicc? Mert annak elég...

Ez most vicc? Mert annak elég jó nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ez komoly?:D Mert elég nevetséges ez... ez... Legalább az nVidiának van humorérzéke:D


Kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a csúcstalálmányról:)


2012. júl. 22. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kommentben bennevan: azért hogy mondhassa Vér István hogy "négygigás nvíjdiámvan".
2012. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyártók szeretnek 4GB Vramot tenni a GF108 mellé. Van 4GB-s GT430 is. De a legtöbb user még mindig a VRAM méret szerint választ, így sokat megveszik ezt is.
2012. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Shut up and take my money!


Egyébként ez tényleg nevetséges. Még az 1GB is bőven sok neki. Ja és igen, GDDR3. De ezt is elég sokan meg fogják venni a jó sok VRAM miatt, hogy tudják mondogatni, hogy nekem 4GB-os videókártyám van. :P

2012. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De elég gyökér az nVidia. Ha már időt és pénzt fektetnek bele, legalább KÖZELÍTSE meg az AMD-ket azonos áron a kártyájuk. De ehelyett ilyen vackokat dobálnak ki. Legalább lenne több pozitív visszhang is. Bár így is sok az nVidia fanboy, aki "csakazértseveszAMD-tmertszar".
2012. júl. 22. 00:49
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
nem az NV-t kell szidni most, hanem az MSI-t. ez nem ref kártya, vagyis az NV-nek semmi beleszólása sincs a dologba. amúgy sem hiszem hogy különösképpen foglalkoztatja őket egy halott szegmens (alsókat).
2012. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
amúgy meg azt ők is nagyon jól tudják, hogy a nevük a mai napig sokakat meggyőz, akkor is ha épp nem az ő kártyájuk a jobb az adott szegmensben. nem véletlenül pumpál az AMD annyi erőforrást a Gaming Evolved programba, egy ilyen jól kiépített "hírnevet" csak nagyon sok, A kategóriás címmel lehet lenyomni.
2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó magam kifejezetten nvidia ellenes vagyok az amd-k még szoftveresen is odavágják az nvidia cuccokat legalább is az én véleményem szerint. (Az mellékes, hogy van nvidia vga-m is.) de ezt azért nem ajánlom mert 1GB GDDR5 ram sokkal többet ér mint 4GB GDDR3 mivel nem a méret hanem a sebessége a lényeg. Szemléltetni csak tesztekkel lehet de minél izmosabb (Gyorsabb/Erősebb) a videó kártya annál jobban futnak a játékok az most tök mindegy hogy 4GB vagy 1GB semmit nem jelent de mondjuk a mai játékokhoz az 1GB a minimum ha full grafon akar valaki játszani persze e mellé a gpu teljesítményt sem árt megnézni. Nekem akkor sem kéne ha amd lenne ár érték arányban nagyon de nem nyerő a későbbiekre nézve. (Saját vélemény!!!)
2012. júl. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hazardteam ***** válasza:
Biztos valami számtech-es csajoknak szánják, hátha beindulnak reflexből és gyorsan elkapkodják, mint a friss zsömlét jolánka néne a barátnőivel a kukutyini kisbótba':)
2012. júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!