Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan "wifi-vevő"...

Létezik olyan "wifi-vevő" eszköz, amely bizonyos hatótávon belül képes befogni a kódolatlan wifi csatornákat?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan eszköz, melynek segítségével tulajdonképpen ingyen juthatnék internet hozzáféréshez ezáltal...
2012. júl. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a wifi-vevő ezt csinálja, akár be van építve az eszközbe, akár te veszed meg wifi adapter néven.


A teljesítményén is múlik, hogy mekkora az a terület, amiből optimális esetben vételezni tud.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__74..

2012. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen Wifi vadász , hotspot hunter wifi antenna, ami kb. 15 ezerbe kerül.

Alig pár éve, persze egy 10-es volt.

Itt van egy link, ahol megnézheted:

[link]

2012. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztában vagyok vele, mit is csinál a wifi-vevő, habár a kérdésem így visszaolvasva meglehetősen pontatlan volt... :) Tehát én arra akartam célozni, hogy létezik-e olyan nagy teljesítményű szerkezet - vagy nevezzük bárhogy is - amely akár 1-2 km-es körzetben kiszúrja és csatlakozási lehetőségként felajánlja azon csatornákat, melyek mondjuk egy laptoppal mindössze 20-50 méteren belül lennének elérhetőek. Mindenesetre köszönöm a segítséget mindkettőtöknek, és rögtön átfutom a linkeket. :)
2012. júl. 22. 20:42
 4/4 Csete Tamás ***** válasza:
Igen, routert kell vásárolni... De a router beállításánál a Biztonság Nyílt kell legyen.
2012. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!