Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy ATI amd...

Most vettem egy ATI amd radeon hd 7750-est a gigabyte cégtöl viszont nem akarja betenni a drivert most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Légyszives ha csak azért nem olvasod el ezt a kérdést mert nincs kedved olvasni akkor megkérlek

téged hogy olvasd el msot minden segítség jólljön Elore is koszi)


Megvettem egy amd radeon 7750-est itt írták hogy mukodni fog: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


beletette nekem a szerelo a gépbe akinél megrenddeltem de nem akarta beinstallálni mivel

azt modnta nekem is meni fog mert igen egyszeru.. velem volt az unokatesóm is aki már beinstallálta magának mert ok is vettek egy nvidia-t és mikor hazahoztuk elkezdtuk installálni minden ment rendesen csak az Amd illesztöprogram nem akart betoltodni aztán javasolták hogy installáljam újra a windowsot (xp home edition PRO) így is tettem újrainstalállás után letelepítettem a drivereket kivéve a beépített grafikus kártya driverét mivel gondoltam akkor nem fogom beinstallálni a beépített grafikus kártyát ha beinstallálhatom helyette azt is amit vettunk (a radeont).Be akartam installálni viszont nem ment.. a cd szerintem hibás mert nem akarja az illesztoprogit betenni 8 óráig telepítettem eztán kidobott egy error-t na mind1 húztam le hozzá egy másikot újabb catalyst-et (megfelelöt) ott végig ment a telepíttés.mikor kiírta hogy restartoljam a gépet és restartoltam akkor ezt írta ki : [link] lehúztam egy másik drivert (masik weboldalról) az meg azt írja hogy A telepítes befejezödött A naplófájlban voltak hibák "Naplófájl megtekintése" és : [link] aza hiba hogy nem a rendszergazda amiben bennevagyok a felhasznállóval ?? mert nemtom mi baja csináltam már egy újjat ami rendszergazda de ottsem meg és amit használlok ez is rendszergazda itt a kép : [link] jah és a másik kérdésemnél is írtam valamiket ha gondoljátok olvassátok el azokat is http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..



2012. júl. 22. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a lényeget és segitünk :)


power

2012. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején: a számítógépedben alaplapi grafikai kártya van, ez az alapértelmezett. Most beépítettek egy külső VGA-t, amit nem akar elfogadni a Windows. Eddig értem, azt viszont nem, hogy XP-ben mitől nem vagy rendszergazda abban a fiókban?

Az alaplapi VGA Intel gyártmány?

2012. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen az alaplapi vga intel gyártmány,Én sem értem miért nem vagyok ottand rendszergazda ez itt a hulyeség mert én rendszergazda vagyok és o meg az írja ki hogy nem vagyok
2012. júl. 22. 20:46
 5/20 A kérdező kommentje:
pc platinium én onnan toltottem le a drivert ami nem ment és kiírta hogy nem vagyok rendszergazda azért nem megy
2012. júl. 22. 20:47
 6/20 anonim ***** válasza:

küldtem egy linket

:)


tessék használni

2012. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szóval a kérdésem alapja hogy hogyan tudom beinstallálni a videókártyámot hogy mukodjon
2012. júl. 22. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez valami kompatibilitási hiba lehet, néha az AMD és az Intel között előfordul.
2012. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
istenem és akkor most mit csináljaak ? :((( lehet ellene tenni valamit ?? vagy oda a 32 000 forint ?? nagynehezen sporoltam meg
2012. júl. 22. 20:55
 10/20 SnakeDoc ***** válasza:

Lehet hogy tuskónak fogtok nézni, viszont szerintem mivel ez egy elég új kártya, erősen el tudom képzelni, hogy ugyan XP-s Driver ellenére mégsem kapott XP-s támogatást.


Szerintem az új catalyst csak a régebbi kártyák XP-s driveréhez valóak,de szerintem azt sem frissíti egyáltalán, csak a dr10 és 11-es kezelést.


Én erősen ajánlom, hogy Windows 7-et tegyél fel. Alig nagyobb a gépigénye az XP-nél, és szerintem új architectúra ellenére igenis megköveteli az újabb rendszert.

2012. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!