Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek a legjobb minőséget...

KJUsul kérdése:

Melyek a legjobb minőséget produkáló videodigitalizáló kártyák vagy USB-k? Magyarországon kapható-e CI modul kártya számítógépbe, és mennyiért? Meglévő DVB-S PCI kártyával együttműködhet?

Figyelt kérdés

#tuner #DVB #videódigitalizáló
2012. júl. 23. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

"Melyek a legjobb minőséget produkáló videodigitalizáló kártyák vagy USB-k? "


Ezen nagyon sokat el lehetne vitatkozni. Én azt mondom, hogy Hauppauge. Más meg mást fog mondani.


"Magyarországon kapható-e CI modul kártya számítógépbe, és mennyiért?"


Láttam már itthon ilyet. De drága volt (20000 fölött).

2012. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz!

A Top 10.... honlap szerint is a Hauppage HVR sorozata legjobb. Máshol az Avermedia , megint máshol a Star.tech, a HP 5.... vagy a Diamond Ati HD de valaki felhívta a figyelmemet a NetUp Dual CI modulos kártyáira - szerinte annál jobb nem létezik.


Szeretnék egy kis rendet a zűrzavarban. A döntés megkönnyítése végett. Várom a további válaszokat, és előre is köszönöm.

2012. júl. 27. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a vélemény egyéni és szubjektív, nincs "A legjobb". Hiába veszed meg azt, amire mondjuk a legtöbben szavaznak, ha azon piros gomb van, neked meg a kék jobban tetszene, akkor nem lesz jó mégsem. Minőségre pedig egyik sem engedheti meg magának, hogy sz*rt gyártson, mert hamar kihullik az ilyen top... dolgokból.
2012. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most néztem meg a NetUp-ot - brutális a DVB-S2 ára: 1050 dollár! Akármilyen jó is, azt hiszem annyival nem lehet jobb a Hauppage-nél amennyivel drágább......


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2012. júl. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!