Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyne szervergepen hany...

Egy ilyne szervergepen hany slotos minecraft szervert lehetne futtatni?

Figyelt kérdés

RAM:1GB


CPU:2magos 2000mhz


Tarhely:50GB


Savszelleseg:100Mbps


Operacios Rendszer:Windows Server 2008


2012. júl. 23. 17:42
 1/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:

20-30

de attól is függ hogy mennyi pluginnal töltöd meg azt a szerencsétlen szervert, és hogy mi fut a háttérben, miközben megy a szerver

2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát nekem volt egy ilyen szerveren és 40 slotig bírta lagg nélkül de így(bár nekem kicsit nagyobb volt a CPU)

Ki fogja bírni, ha csak az alábbi pluginokat rakod bele:

-Essentials

-GroupManager

-AuthMe

-LWC

-PLCManager

-SimpleRegionMarket

-Worldedit

-Worldguard

De ha a 40-t nem is fogja bírni ennyi plugin mellett 30 az tuti menni fog, ha meg több plugint akarsz berakni akkor kénytelen leszel legalább 1 GB RAM-al megdobni. De ezek a pluginok meg kellenek, hogy ne olyan legyen a szerver mint a többi, hogy várni kell amig tagot kapsz meg telket... Mert ezekben betudod állitani, hogy vehessen telket és legyen alap tag rang, ne tudjanak chestből lopni stb.

2012. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jah és mégannyi, hogyha te is ezen játszol akkor sztem mondja le a szerverről, mert úgy már 2 playernél is lagg lesz, ha te odaülsz a géphez.
2012. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!