Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér görgő világítás kikapcsol...

Egér görgő világítás kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új egeret mert a régi elromlott de ennek kéken világít a görgője amikor be van kapcsolva a számítógép és megőrülök tőle, annyira zavar amikor filmet nézek vagy játszok, a szemem sarkából látom, hogy ott világít. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni, hogy ne világítson? : /

2012. júl. 24. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
De szétszeded és a LED nek az egyik szálát elcsíped vagy leragasztod. Máshogy nem.
2012. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, csak fogalmam nincs hogy kell szétszedni, nincs rajta csavar. Megpróbáltam felfeszíteni a tetejét de nem jön le.
2012. júl. 24. 15:59
 3/9 _Jessy_ ***** válasza:
Miféle egér az? Mindegyik csavarozva van, amit eddig láttam.
2012. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
razer? Az egér drivererében kilehet kapcsolni.Ha nem razer,akkor a talpakat leszeded,és ott van a csavar "elrejtve", nemkell se levágni a kábelt,elég csak kihúzni a kis csatlakoztatójából.Jó munkát.
2012. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez vmi 1000 Ft-os vacak, Canyon van ráírva. Megpróbátam lepattintani az alját de véletlenül lejött a tetején lévő csík ami a dizájnt akarta volna szolgálni (és mellesleg tök szúrta a kezemet mert a vége nem volt rendesen illesztve). Már mindegy mert a végét rendesen megsértettem és így se jött le az alja. Még jó, hogy ingyen kaptuk muter egyik kollégájától, inkább veszek holnap egy normálisat ami nem világít... -_-
2012. júl. 24. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egér alján levő gumitalpak alatt szoktak lenni a csavarok .
2012. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél magadnak egy új egeret . Én vetem magamnak egy lenovo használt egeret csak ha megemelem akkor világit az alja de van olyan egér igen amit megvesz valaki a boltban és a görgö erösen világit. Probáltasd ki a bolban mielöt elhozod. Én megtartom a lenovo egereret mert a genius logitech nagyon gyenge müanyagból van rakás szarok.
2012. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó : Logitech nem szar müanyagból vannak,lehet hogy a régebbi,vagy nemtudom,de nekem nem ez a tapasztalatom (G400ról,sőtt a billentyüzetemen sincs szar müanyag (G15rev2))
2012. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lenovo IBM billentyüzetek egerek jók. Az egyik könyvtárban használtam genius egeret billentyüzetet és szar vele dolgozni söt az egéren van szürke festés is is pár hónapos és már kezd kopni. A másik helyen IBM lenovo van na azzal jó dolgozni az kemény rendes müanyag naóe olyan laza mint a fos . Vettem magamnak genius billentyüzetet olyan lazák a gombja mint a fos zörögnek is . Egyébként a genius 2 - 3 ezerért vehetünk billentyüzetet IBM billentyüzet 6 ezer tehát az jobb a minöséget ingyen nem adják. Szerencsére használtan vettem IBM egerét már két éve szolgál és olyan mintha új lenne a genius meg 3 hónapig birta csak.
2012. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!