Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb VGA? Sapphire...

Melyik a jobb VGA? Sapphire Radeon HD 7770 Ghz Edition vagy Asus Radeon HD 7770 Ghz Edition.

Figyelt kérdés

elvileg a nevéből adódóan mindkettő ugyanaz, de mégsem :)

Sapphire -> [link]

Asus -> [link]


2012. júl. 24. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg hűtésben lehet más. Vagy, hogy az egyik OC picit. Ennyi a különbség. Teljesen mindegy melyiket veszed, mindkét gyártó jó. Én személy szerint Sapphire-t szoktam rakni az összes általam összerakott gépbe. Nem márkahűség miatt, csak mert általában olcsóbb, mint az Asus/MSI vetélytársai.
2012. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Sapphire-t ajánlom.
2012. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sapphire


igazából izél és ár kérdése érdemi különbség nicns köztük még egy OC videokártyának is igen kicsi az elönye egy nem OC hoz képest

te is tudsz oc zni amugy

és ahogy látom minketö oc csak kicsit másképp


100Mhz el jobb a sapphire memóriája

2012. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*izlés
2012. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaja max annyi a különbség más hűtő és a 2 gyártó talán máshogy lőtte be az órajeleket..

Sapphire olcsóbb és (tapasztalatom nincs, de sokat olvastam..) jó is :))

2012. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: 2005 óta (tehát 7 éve) van egy Sapphire kártya a gépemben. (9600 PRO)

Maradéktalanul működik még most is, szóval tényleg megbízható és jó márka a Sapphire.

2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6

Ennyiből nem lehet egy gyártót megítélni. Van akinek a codegen táp se száll el, attól a codegen még szar. Persze szélsőséges példa, és a sapphire tényleg jó.

2012. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7

Nekem eddig 3 Sapphire kártyám volt (most is az van, már több éve) és egyik sem halt meg, semmi gond ne mvolt velük.

Gigabyte pl 1 volt, az is megdöglött. Többet nem is lesz olyanom...

2012. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!