Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy videókártya teljesen...

Gergő321 kérdése:

Ha egy videókártya teljesen új és hibamenetes, és megfelelően van beszerelve a gép bekapcsolásánál NEM lehetnek hibák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem csíkozódik a kép akkor valószínűleg jó.Már csak a drivert kell föl rakni win7/xp/linux alá stb.

De ha a hozzá adott driver nem menne föl, akkor akkor vidd vissza.Én már egyszer vettem 7000 fT-ért szükségképpen egy vga-t, na arra nem ment fel az a hozzáadott driver sem.DE ilyen nem-igen fordul elő, főleg ha drágábbat veszel...stb.

2012. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pcx ből rendeltem 16k ért HD 5570
2012. júl. 26. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában jobb ha gyártó honlapjáról a legfrisebb drivert teszed fel

vagy legalább nézd meg ha újabb Catalyst van AMD honlapján hozá akor azt ted fel

figyelj hogy windows melyik arra is hogy 32bit vagy 64bit

google ba amd drivers és elsö találat szokot leni

de persze meni szokot driver cd vel is általában ha régebi driver is csak valmelyik játék már újabat is igényelheti hogy rendesen fusson

2012. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!