Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom bővíteni az...

Exant kérdése:

Hogyan tudom bővíteni az asztali gépem RAM-ját?

Figyelt kérdés
4Gb RAMom van de mivel sokat játszom úgy hogy frapsel veszem a játékot, nem ártana 6 esetleg 8 Gb RAM.

2012. júl. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

" sokat játszom úgy hogy frapsel veszem a játékot, nem ártana 6 esetleg 8 Gb RAM"


Ezért szerintem kár RAM-ot venned, mert ha akad a felvétel akkor az nem a RAM, hanem a VGA vagy a proci miatt van...

2012. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Procira is van kérdésem. És mindenképpen szeretnék RAMot bővíteni. A kérdés hogy hogyan?
2012. júl. 26. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész szám. tech. üzletbe, és veszel. Ha nem értesz hozzá, kérd meg, szereljék be, és előtte azt ajánlom, nézd meg, most milyened van, olyant vegyél. Mondják, más is jobb, de én személyesen jártam már rosszul mikor két különböző RAM volt a gépben.
2012. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alaplapod típusa?
2012. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!