Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya, RAM, vagy esetleg...

Videókártya, RAM, vagy esetleg alaplap hiba?

Figyelt kérdés

Először is megpróbálnám leírni a jelenséget: játékok közben, nem mindig de egyre gyakrabban kifagy az ablak, az egér mozog, de csak ctrl+alt+deletre reagál a gép. Ez önmagában nem zavarna, tehát csak egy bill kombináció és újból vissza térek a játékba. Viszont néha eldurvul a helyzet az egész játék kifagy, vibrál a képernyő, a hangszóróból pedig éles hang jön.. Sajnos egyre több játéknál és egyre gyakrabban tapasztalom ezt.


Eleinte vírusra gyanakodtam, hogy az lefoglalhatja a ramot, de nem találtam semmi gyanúsat. Egyébként fél éve bővítettem a ramot 2ről négy gigára, feltettem 64bites win7-tet. Rá 2-3 hónapra kezdte ezt el csinálni. Videókártyám sem egy mai darab (geforce gt130), amikor régebben monitort cseréltem nem is akart vele megfelelő felbontásban működni, külső programmal kellett "rákényszeríteni". Lehet még az is hogy az alaplap/noname/ érintkezési hibás?(itt elsősorban a vidkártyára gondolok-egyszer szervizben megpiszkálták, akkor a régebbi monitoron is művelt érdekes dolgokat a felbontással) Nem tudom lehet-e ilyen egyáltalán.

Valaki tapasztalt ilyet, vagy aki jártas ilyen dolgokban mit ajánlana? Lehet hogy csak szoftver probléma?

(bocsi, hogy hosszúra sikeredett)



2012. júl. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a tápegységre gyanakszom
2012. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xperialaci ***** válasza:
57%
én a sámítógéped színére gyanakszom.XD
2012. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!