Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Film nézésre, netezésre,...

Film nézésre, netezésre, esetleg world, pover point, kisebb képszerkesztők használatához a netbook alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Notebookot inkább nem!

2012. júl. 26. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
AMD Brazos APU-val igen, Intel Atommal inkább nem.
2012. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha filmeknél a képernyő teljes felbontását szeretnéd kihasználni, akkor az Intel alapú gépek kiesnek, Szövegszerkesztésnél, táblázatkezelésnél akadályozó tényező a csökkentett méretű billentyűzet, és a kijelző mérete, részben felbontása is. Képszerkesztésnél a gond a kijelző felbontása a gát, mert elég nehéz úgy egy 12 megapixeles képet részleteiben is helyesen megjeleníteni, ha a monitor felbontása ennek csak kb. 5-8%-a.
2012. júl. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A netbook is alkalmas mindenre, attól függ milyet veszel.

Ez például


[link]


amire szeretnéd, arra tökéletes. Bár ez a Full HD lejátszás egy kicsit túlzás. Nekem a youtube-ról lejátssza akadás mentesen az 1080px HD felvételt, de a winchesterről már nem. A 720 px-el még valahogy elboldogul.


Végül is ha nem akarsz nagyon HD-ben videózni, akkor még ez is jó választás lehet.

2012. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat járok könyvtárba, olcsón vettem magamnak egy régebbi IBM Thinkpadot, tettem rá Ubuntut, Libreoffice-t és kész, kiválóan működik. Naponta látom, hogy szenvednek a netbookon a gépeléssel mások, egyáltalán nem alkalmasak pl. szövegszerkesztésre.
2012. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!