Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb 120Hz-es...

Melyik a legolcsóbb 120Hz-es monitor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt találtam. [link]
2012. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Viewsonic-ok amik viszonylag jó minőségű panelek, megfizethető áron.


[link]


De monitorban érdemes rászánni egy kicsit és "minőségibbet" venni, mert ha 30 hibás pixele van meg szarul jeleníti meg az egész színskálát, attól hogy 120hertzes, sokra nem viszed vele. Számomra pl. többet számít a felbontás és a színminőség, mint a frissítése.

2012. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem hogy melyik az a 120hz-es monitor ami megéri?legyen kristálytiszta képe,de azért mégse kerüljek az utcára ha megveszem :)
2012. júl. 27. 21:36
 4/8 Zylian ***** válasza:

Minek 12 Hz? Az a régi TFT-s monitoroknál volt, nem?

A mai LCD, meg LED monitorok 60hz körül mozognak, mégis sokkal jobbak...

2012. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek, szerintem 120-at értettél, és ízlés kérdése. 60FPS és 120FPS között van észrevehető különbség, még ha kicsi is. Ha 120Hz-es monitoron játszol, még ha csak nagyon kis mértékben is, de javulhat az élmény ha pl régi Counter Strike-al vagy Quake-el játszol.
2012. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zylian azért kell mert volt szerencsém 1x kipróbálni,és eldöntöttem hogy nekem kell egy ilyen :) egyébként 120hz az LCD és LED monitornál van
2012. júl. 27. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

CRT monitoroknál is "van", csakhogy helyesbítsek. És hidd el, sok különbséget nem fogsz észrevenni a 60 és a 120 között. Az meg a másik, ha játékra kell, és nem tudod olyan magas frameraten futtatni hogy észre is vedd, akkor sokra nem mész vele.


Nézz körül neten, és olvass mindenről ajánlásokat, és csak azután vegyél bármit is. Ha 60Hzes is elég, akkor a Dell UltraSharp szériáját ajánlanám, esetleg ASUS-t. Mint említettem, nézz körül.

2012. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3D-re senki sem gondol?:) 120Hz úgy tudom alapkövetelmény...
2012. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!