Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bizonyos oldalakrol gyorsan,...

Bizonyos oldalakrol gyorsan, nemelyikrol lassan tudok letolteni. Miert?

Figyelt kérdés

Pl. a Microsoft.com-rol 1,9MB/s-el (15mbps) az Opera.com-rol vagy a Cisco.com-rol csak ~20kb/s-el. Nem ertem mi az oka. A router Cisco E1200 a gep pedig egy 15-os Early 2011 Macbook Pro Mountain Lion-al. Google DNS-t probaltam, Router restart megvolt, masik WiFi csatorna / nev / jelszo megvolt de semmi sem hat.


A speedtest.net-en 15mbps-et ir letoltesi sebessegre, de sok helyen ~20kb/s a sebesseg. Ez csak azota van amiota az OS X Lion-rol Mountain Lion-ra valtottam.


Mi lehet a gond?



2012. júl. 28. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el ,hogy nincs semmi baj. Se a gépeddel, se a Neteddel. Bizonyos oldalakon, ahol nincs prémium előfizetésed, ott engedik az ingyenes letöltést, csak lekorlátozzák a sebességet. Rengeteg ilyen oldal van.

A speedtest dolog pedig tökéletes.Ez egy technikai dolog amibe most nem mennék bele. Nincs semmi gond !

2012. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ertem en is. A gond az, hogy olyan helyrol tolt le lassan mint az opera vagy a cisco.com valamint egy online fizetos backup szolgaltatas szervererol ahonnan korlatlan sebesseggel kene letoltenie.
2012. júl. 29. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg letöltőprogramokka.

PL: jdownloader


Ha így sem foggalmam sincs. Én 2010-es Macbook Pro 10.7.4 de nem vettem észre ilyet, csak a youtube egyes videója nem képes betölteni teljesen.

2012. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!