Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom képernyőjén párhuza...

A laptopom képernyőjén párhuzamos csíkok jelentek meg. Küldjem vissza garanciába? Részletek alul!

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a haverokkal filmet néztünk kint. Ma reggel pedig látom hogy a képernyő aljához képest pontosan 45 fokban megdőlt párhuzamos csíkok futnak végig. Mintha a csíkokban a fényerő egy picivel kisebb lenne. Még garanciás a laptop, de nem tudom megéri-e a visszaküldeni mert nagyon sok fontos adatom van rajta, és hiányolni se tudnám a szervíz idejéig.

2012. júl. 28. 09:36
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és főleg csak világos háttérnél látszik (pl.: facebook, gyakorikérdések oldala)
2012. júl. 28. 09:39
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:
Próbáld meg a VGA driver újratelepítését, ha az nem segít, akkor adatmentés, garancia :)
2012. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

driver-t újratelepítettem de nem segített

megkerestem a garanciapapírt szerencsére még 4 hónap garancia van rá, hétfőn felhívom a központot

2012. júl. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!