Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghalt az alaplapom?

Meghalt az alaplapom?

Figyelt kérdés
Volt egy sutos 7800am a gepet eros utes erte, most gpu nem melegszik, alaplap hatso jacken hangjelzest nem ad, pedig eddig adott. Belso hangszorom nincs. Otlet?
2012. júl. 29. 02:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Meghalt az alaplapom?"

Kérdezd meg tőle.


"Volt egy sutos 7800am..."

Sütős?


"...a gepet eros utes erte..."

Na ugye látod; nem kellett volna ütni vágni a gépet: biztos besértődött.

2012. júl. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sütös. Becsíkozott ezert sütni kellett sütöben (reballozni nemtudok :P) kb havonta. Ezert kerdezem, hogy, ha esetleg megsutottem zarlatosra.... Az utes az annyi volt, hogy az egesz cucc leborult az asztalrol. XD Ne légy rest ötletet adni. :P
2012. júl. 29. 02:39
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent a problema: Nincs masik vga, tesztelni hogy tudom? (paradox xd)
2012. júl. 29. 02:44
 4/14 anonim ***** válasza:
A gép azzal a részével landolt(mármint a gép jobb vagy bal oldala), amelyikre van csavarozva az alaplap? Szerintem igen, de vidd el szervízbe.
2012. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hazardteam ***** válasza:
Sütötted az alaplapot a sütőben?
2012. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tetejevel landolt. Szerviz nem kell, megoldom en is.

. VGAt sutottem, mert szolasa volt.csikozni kepet, es ez megjavitotta egy kis idore.

2012. júl. 29. 08:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Amikor leesett, utana nem adott kepet igy ujra be a sutobe, igy viszont gpu nem melegszik. Proci chipset igen.
2012. júl. 29. 08:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Szeretem a lelkes amatőröket :D

A sütés simán megöli az alkatrészeket, mert ügyebár a forrasztás idejére akár a 3-400 C° is elviselik de csak néhány másodpercre.

Ha te otthon sütővel barkácsolsz.... Így jártál XD

Csináld még jó sokszor, mert a szegény kis kínaiak ebből tudnak kaját venni :)

2012. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hazardteam ***** válasza:
53%
Én még életemben nem hallottam ekkora hülyeséget. Hol teremnek ilyen szintű lények? Nem lehet, hogy az ufók dobták csak le stratégiai fegyvernek, hogy rejtve bomlassza a társadalmat? Süti a videokártyát:)) hát beszarok)
2012. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az a beszaras, hogy a vga gyartok sporolnak, meg a rohadt olommentes forraszanyag, az olom adta a rugalmassagot, igy a vgak az elso hösokktol becsikoz, meg nem ad kepet. Egyebkent nem elomelegitett sutoben 12percig 200fokon. Kb. 20 csikozos vgat javitottam mar meg ideiglenesen ezzel a trukkel. Mert ugye nem mindenkinek van penze uj vgara, ezzel pedig boven kitolhato az elettartam. Bar AMD vgak kevesbe hajlamosak ilyen modon tonkremenni, ezaltal megjavulni. De az Nvidia egy szegyen.
2012. júl. 29. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!