Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen az...

Miért nem működik rendesen az NVIDIA GFORCE 540m laptop videókártyám?

Figyelt kérdés
Helyzet: Van egy DELL XPS 15 STUDIO laptopom, amely rendelkezik 8 giga rammal, 4 magos procival (magonként 2 giga) Intel(R) HD graphics 3000 videocard (integrált videókártya, a 4 mag közül az egyik működik videókártyaként a sandy bridge technológia alapján, ha jól tudom) és egy nagy teljesítményű NVIDIA videókártyával (540m 2 gig saját memóriával). A probléma a következő: Amíg az a HD graphics 3000-et használom semmi gond, de amikor átváltana a laptop NVIDIAra vagy lefagy teljesen a gép (csaka főkapcsolóval történő újraindítás segtít) vagy ctrl-alt-f4 -> feladatkezelő ablak-> feladatkezelő bezárása és fut tovább a program. A LEFAGYÁS ALATT VÁLTAKOZÓ HANG HALHATÓ ("ZENÉLVE BÚG" a gép) ÉS ÁLL A KÉP! A drivert is frissítettem az NVIDIA.com-ról de semmi változás. Szervízben már voltam, azt mondták szoftver gond. 3000-ért újratelepítették a del drivert amivel kb 1 napig működött. PLS SOMKEBODY HELP ME! :)

#videokártya #gond #NVIDIA540M
2012. júl. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Vid visza megint

Hol veted?

Lehet hamisitvány

2012. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dell oldaláról töltsed le a drivert , mert a laptophoz mindig a gyártó oldaláról kell letölteni a biztos működés érdekében
2012. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben az egyik tester program azt írja ki, hogy az Open CL bugos, telepítsem újra a drivert. Hogy tudom TELJESEN lecseréln ia régi drivert? Úgy hogy ne maradjon a régi driverből semmi fent? És köszönöm a tippeket :)
2012. júl. 30. 12:59
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és Esztergomban vettem kb 1 éve az IMPERIUM-ban.
2012. júl. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!