Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet úgy nyomtatni,...

Hogyan lehet úgy nyomtatni, hogy amit már egyszer kinyomtattam és a gépben még ahhoz a dokumentumhoz írok, akkor ha ugyanazt a lapot beteszem, folytatólagosan nyomtassa amit hozzáírtam?

Figyelt kérdés
Van mondjuk egy féloldalas szöveg amit ki kell nyomtatnom. Majd ehhez a dokumentumhoz másnap hozzáírok még egy fél oldalt és így lesz 1 oldal a dokumentum. És ezt úgy akarom kinyomtatni, hogy amit már 1x kinyomtattam ( a fél oldalt) azt még egyszer a nyomtatóba rakom és folytatólagosan hozzányomtatja azt amit hozzáírtam. Ezt hogyan lehet megoldani ? Egyébként 2007-es Wordöm van.

2012. júl. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Így ebben a formában sehogy nem tudod megoldani.

Jobb ha nem variálsz, és kinyomtatod az egész oldalt újra.

2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak munkámból kifolyólag így tudnám megoldani és minden nap egy teljesen új papírt kinyomtatok és az előzőt dobhatom a kukába. Ezért gondoltam hogy valahogy meg kéne ezt próbálni...
2012. júl. 30. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem a problémádat, de olyan pontosan nem lehet beilleszteni a papírt, hogy az utólag nyomott szöveg pontosan ott folytatódjon ahol az első véget ér.

Régen az írógépeknél működött a dolog, de a nyomtató belsejébe nem tud bebujni az ember, hogy beállítsa a papírt.

Ilyen programról eddig még nem hallottam. Sorry.

2012. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!