Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen erő van ebben a gépben?

Milyen erő van ebben a gépben?

Figyelt kérdés

[link]



Játékra kell a gép és arra lennék kíváncsi,hogy ezen a gépen elmennének-e a játékok ultrán dx 11-ben is akár.

Monitort nem veszek még jó a régi ami 1280x1024 ben 75hz val megy és annyira állítanám a játékok felbontását is.Tehát azon a felbontáson és ultrán ha lehet dx11-ben is szerintetek elmennének a játékok ? PL BF3,NFS MW ha majd kiadják.Előre is köszönöm.



#geperosseg
2012. aug. 1. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze elég erős gép ezekhez a játékokhoz!
2012. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket feleslegesnek tartom,mert valószínű tisztában vagy azzal,hogy ezen a gépen egy ideig nem lesz probléma játékok terén.Vagy csak jó vissza hallani jó géped van???
2012. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2012. aug. 1. 11:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam,hogy istenítsd a,hogy milyen jó gépen van,hanem mert biztosra akarok menni,mert nem akarok egy rossz gépet venni,meg utána nem szeretném,hogy gond legyen vele.
2012. aug. 1. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz összeállítás. FX-6200 felesleges, ez csak egy húzott FX-6100-t, ami utóbbival otthon visszanyersz pár kattintással, de spóroltál 6-7 ezer forintot. A ram árán kapsz 8GB-sat, az jobban megéri sokkal. Tápból meg bőven elég lenne egy 400as is. Amúgy nem valami jó választás abból a szempontból sem, hogy ha mégis Full HD-ra váltasz majd nemsokára , ott szerintem már kevés lehet a HD7770 némely játéknál.
2012. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így venném: [link]

vagy 6870es karival és akkor belefér egy SSD is.

2012. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Alaplapból ne Extreme 3-mat vegyen, az Etron USB3 vezérlős, amivel gondok lehetnek. Inkább ezt: [link]


Amúgy egész jó kis konfig. Jobb, mint a kérdésbeli.

2012. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Etronos?Akkor tényleg ne azt vedd meg, mert az én etronosommal is bajok vannak, bár nem is használnám az us3-at ha jó is lenne.
2012. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!