Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Portalanitas valtoztat a gep...

Portalanitas valtoztat a gep gyorsasagan?

Figyelt kérdés
tobb helyrol is halottam hogy gyorsabb lesz a gep ha portalanitjuk. mi igaz ebbol?
2012. aug. 2. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ajánlatos kifújatni néha, persze attól nem lesz benne több ram vagy jobb proci de melegedni kevésbé fog így előnyben van egy kevésbé karbantartott géppel szembe
2012. aug. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon mocskos a proci hűtője, akkor igen.
2012. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tán bele megy a por a fogaskerekek közé?XD Azzal, hogy kitakarítod csak annyit érsz el, hogy jobban hűl, aki ezt a hülyeséget kitalálta, és elterjesztette az szerintem nincs tisztában az órajel fogalmával...
2012. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több helyről is? Nem tudom honnan szerzed az informatikai ismereteidet, de szerintem sürgősen felejtsd el ezeket a helyeket. Ahol ilyen bődületes baromságokat lehet olvasni, azt jobb elkerülni.


A portalanítással a hűtésen javíthatsz, illetve a gép is halkabbá válhat. De gyorsabb nem lesz tőle.

2012. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
annyi igazság esetleg lehet benne, hogy ha a proci például nem kap hűtést, akkor jelentősen belassul, bár én ezt csak hűtőpaszta nélkülin tapasztaltam. Szerintem azért legalább évente egyszer ajánlatos kifújkálni a gépet :D
2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4.nem azt mondtam hogy el is hiszem...hanem csak erdeklodtem..
2012. aug. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!