Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ati crossfire, nvida...

Milyen ati crossfire, nvida sli-s alaplapot+processzort ajánlotok max.200k-ért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
én egy intel core i7-3770k és egy asus maximus v-t néztem.
2012. aug. 2. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Mi a f.sznak, olcsóbb miért nem jó?
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor ajánlj eggyet te!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek az a cfx meg a sli?Nem lenne jobb egy darab felső kategóriás vga?Sok játék ki se tudja használni ezeket.

Mondjuk veszel eg 7970-et egy i5-öt valami z77-es alaplappal, és két monitorral is tudsz vígan játszani.


alaplap: [link]


Processzor: [link]


Ha még nincs, akkor procihűtő: [link]


Videókáetya: [link]


Kicsivel több mint 200 ezer.

2012. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


alaplap meg


[link]


kettő együtt 113 ezer, és ne mondd nekem, hogy sandy bridge már nem elég, még egy core 2 quad is több mint elég hétköznapi felhasználásra. Ergo ha filmezésre, meg játékra veszed, egy i7 2600k neked nagyon is elég lesz még jó pár évig biztos. Felesleges több mint tízezer Forintot kidobni egy ivy bridgre, ami játékok alatt semmivel sem tud többet, ha vga van mellette. Ha munkára kell még akkor is megkockáztatom, hogy egy 2600k untig elég.


Asus Maximus V meg rohadt drága, hasonló vagy u.olyan tulajdonságú lapot ASRock jóval olcsóbban ad, és simán van olyan minőség mint az Asus. Lásd amit linkeltem.

2012. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na igen, előző által linkelt i5 2500k-val is vígan el leszel, és ha nekem kielégítő a sebessége filmkonvertálgatáshoz, meg tervezőprogramokhoz, akkor neked is elég kell hogy legyen.


És akkor tényleg belefér még egy rendes vga is, 7970 például.

2012. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!