Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány év után ajánlatos egy...

Hány év után ajánlatos egy PC-t felújítani/újat vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Amennyi év után kevésnek érzed a teljesítményt. Ez tök relatív.
2012. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
87%
Ezt nem években kell mérni, takarítani érdemes félévente legalább. A hővezető pasztákat újrakenni 1-2 évente (vagy amikor szükségét érzed) cserélni/bővíteni meg akkor kell, amikor úgy érzed, nem elegendő a teljesítménye ahhoz amire használnád :)
2012. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Igényektől függ. Én már 4 éve használom az enyémet és egy-két év múlva tervezem cserélni, akkorra várom, hogy az IGP-k grafikus teljesítménye eléri a mostani videokártyám szintjét. Tehát nálam sem a feltétlen teljesítménynövelés, hanem a fogyasztás és zajcsökkentés lesz a dolog motorja, amúgy még el lennék vele egy darabig. Az előző gépem is használtam 6-7 évig, az időszakos takarítást leszámítva fejlesztve csak akkor volt, ha kiment benne valami.
2012. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rambo75 ***** válasza:
45%

Ez megint olyan dolog hogy mikor vegyél újat meg újítsd.

Én egy kibeb*szott, 10 éves k*rva g*ci procit/foglalatot használok, és már nagyon elegem van!

Pl. 5 évvel ezelőtt is k*rvára elegem volt az akkor PC-mből de nincs keresetem, beletörődtem inkább.

Egyébként amikor már nem elég mint példának okádéka:nekem videószerkesztés kínszenvedés, ár nagyon akarom/le is fogom cserélni.

2012. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!