Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem szirénázó hangot ad...

A gépem szirénázó hangot ad ki, nem jön be a monitor képe, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Odaadtam a gépem egy ismerősömnek hogy tisztítsa ki. Szétszedte,portalanította,majd összerakás után nem jött be kép a monitoron,és szirénázó hangot ad ki a gépem... Mit tehetnék? Mi okozhatja? Már én is ki-be húztam mindent,szétszedtem tápot, kivettem hang-és videókártyát, memóriákat,procihűtőt, majd újra visszaraktam mindent,és így sem megy,szirénázós hang + nem jön be a kép.. Nagyon fontos lenne a gép tanulás szempontjából, kérlek segítsetek!

2012. aug. 5. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Vajon milyen az a szirénázó hang?

Honnan jön?

PC speaker? -> [link]

hűtő?

vinyó?

2012. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 teszla ***** válasza:

Lehet Ram is,

mivel tisztította a gépet?

2012. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leginkább olyan 1hosszú 1rövid,mint a rendőrautó szirénája.. Ha hülyén akarnám fogalmazni, úgy írnám hogy 'tí-tű, tí-tű, tí-ű' hallatszik egyfolytában... Ramot kivettem,visszaraktam,semmi... 2db 1GB-s és egy 512es ramom van.
2012. aug. 5. 17:45
 4/10 teszla ***** válasza:
100%

próbáld ki mindet,de külön.külön egyesével...

és jó volna másik VGA-kártyát is belepróbálni

ha az sem akkor másik proci,táp....

2012. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor feltéve, hogy IBM BIOS van a gépedben, ez alaplap gond.

Nézd át, van-e rajta fizikai sérülés, illetve hogy a tápkábelek, vagy a ház led és kapcsoló vezetékek jól vannak-e csatlakoztatva.

2012. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az ismerősöm kipróbálta ramot,kártyát,tápot a gépébe,és mind megy,szerinte alaplap hiba. Most megpróbálom a ramokat egyenként hogy milyen,remélem sikerrel járok! Ha alaplapi gond,kb mennyi egy új alaplap? 3 slotos kellene a ramok miatt.
2012. aug. 5. 19:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Kivettem 512 ramot,már nem sípol,de kép sem jön be..
2012. aug. 5. 20:31
 8/10 teszla ***** válasza:

Akkor lehet hogy a Ram-foglalatnak vége,és simán lehet hogy a graf.kártya foglalatnak is vége(AGP,PCI-e?),mivel azt írtad hogy volt minden tesztelve másik gépben és ott jók voltak.....

Gondolom "öregebb" alaplapról van szó,a kondik hogy érzik magukat(van pupos-e,kifolyt)?

ha van az alapon grafkari próbáld mag azzal

2012. aug. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a tisztításkor a slot-okba bele nyomta a port, minden slotot egy pici kefével tisztíts meg!
2012. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az alaplap 9 éves, úgyhogy több mint valószínű hogy megadta magát.. Ha jóltudom PCI. Rendben,megpróbálom kipucolni a slotokat,hátha..
2012. aug. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!