Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legerősebb processzor...

Melyik a legerősebb processzor a Socket FT1 BGA foglalathoz? A mostani AMD Brazos Dual Core E350 1.6 GHZ és erősebbet keresnék.

Figyelt kérdés
Bővíteni szeretném a laptopom processzorát a közeljövőben de nem mindegy, hogy milyen procit veszek hozzá. A mostani AMD Brazos Dual Core E350 1.6 GHz. SZeretnék egy olyan 2.6 GHz-et, de nem tudom, hogy a foglalatomhoz, ami Socket FT1 BGA milyen erősebb processzor illik. Hogyan tudom ezt megnézni? Hiába kerestem rá, semmit sem találtam. Minden egyéb bővítéssel kapcsolatos tanűcsot szivesen veszek.
2012. aug. 6. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lényegében ez a legerősebb brazos, létezik E-450, de az is csak 50 MHz-el jár magasabb órajelen. A laptopok processzora nem igazán cserélhető, erre a típusra ez fokozottan igaz.
2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!