Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon 64 x2 6000+ miért...

AMD Athlon 64 x2 6000+ miért melegszik, vagy ez még tűrhető érték?

Figyelt kérdés
valamiért elkezdett melegedni, újrapasztáztam, kitakarítottam, de terhelés alatt 60 fok fölé emelkedik a hőmérséklet. Elég meleg szobában van sajnos 30 fok körül is megvan ilyen időben a hőmérséklet és rendszer alatt 37-40 fok körül üzemel a proci, ház táp nem változott ugyan az van mint régebben és akor nem melegedett, mi okozhatja?
2012. aug. 6. 13:54
 1/5 TOXIC. ***** válasza:
Hát nyilván nem mindegy, hogy 30 fok van a szobádban, vagy 22. 60 fok körüli érték még pont nem sok terhelés alatt.
2012. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
menyi a biztonságos hőmérséklet, mert láttam már hogy 66 fokot irt, bár azt csak egyszer többnyire 60-65 között mozog. plusz a gépház oldala sincs felrakva hátha javít egy pár fokot
2012. aug. 6. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrész, az sokat ront a helyzeten, ha leszeded a gépház oldalát, mert így megszakítod a ház szellőzését, és feleslegesen hűtenek a ventik. Másrész 75 fokig elviselhető ez a hőmérséklet, de már 65 fölött igazából nem egészséges.
2012. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
visszatettem az oldalát, elég hülye 5letnek tűnik igy utólag hogy leszedtem mert van rajta 1 venti ami a profi felé fujja levegőt pont, de igysem lett jobb, leég hamar szökik 60 körüli hőfokra, de mérő szerint a legmarasabb hőfok amit elért 70 fok volt
2012. aug. 6. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hűtsd le szélforgóval én is így szoktam.
2012. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!